Częste Pytania

1. Jak wcześnie należy złożyć zamówienie, czy można dokonać rezerwacji?

Wszystkie nasze słodkości warto zamawiać jak tylko ustalicie Państwo termin uroczystości.
Im wcześniej tym lepiej ze względu na czas niezbędny dla stworzenia wyjątkowej dekoracji i ustalenia szczegółów tak aby każdy nasz Klient był w pełni zadowolony.

Proponujemy również rezerwację terminu, jest to usługa bezpłatna i daje gwarancję wykonania zamówienia na najwyższym poziomie.

 

Zazwyczaj 100% gwarancja przyjęcia zamówienia to termin jego złożenia minimum 7 dni przed uroczystością (wyjątkiem są torty ślubne). Mimo najszczerszych chęci termin ten w okresach wytężonej pracy (święta, komunie, sezon ślubny) może okazać się zbyt krótki.

2. Jakie są ceny tortów?

Cena tortów artystycznych (przy użyciu masy cukrowej) przedstawia się następująco: podstawa to 16zł za porcję/na osobę (18zł w przypadku składania zamówienia w terminie krótszym niż tydzień) + koszt dekoracji wyceniany indywidualnie.

 

Przybliżona waga porcji to 120 gram (bez dekoracji).

 

Cena tortów klasycznych (dekorowanych kremem, owocami np. drip, naked) to 13zł za porcję/na osobę (15zł w przypadku składania zamówienia w terminie krótszym niż tydzień)+ koszt dekoracji wyceniany indywidualnie.
Na tortach klasycznych nie wykonujemy dekoracji z masy cukrowej.
Przybliżona waga porcji to 100gram (bez dekoracji np. owocowej).

3. Czy udzielacie Państwo rabatów?

Wszyscy nasi stali Klienci otrzymują korzystne rabaty przy każdym zamówieniu tortowym nawet do 15%. Na torty ślubne powyżej 100 porcji udzielamy 5% rabatu. Powyżej 150 porcji 7% rabatu. W przypadku podpisania umowy na tort ślubny min.3 miesiące przed uroczystością dodatkowe 5% rabatu w przypadku tortów klasycznych i 8% artystycznych – obowiązuje przy tortach powyżej 50 porcji.

4. Jak można złożyć zamówienie?

Zdecydowanie najlepiej drogą mailową poprzez użycie formularza zamówieniowego. Taka forma daje pewność przekazania wszystkich niezbędnych informacji.

5. Jakie smaki tortów są możliwe do wyboru?

Możesz zamówić wybrany tort w jednym z 12 wyjątkowych smaków.
Używamy jedynie najwyższej jakości, wyselekcjonowanych składników, bazujemy na tradycyjnych, naturalnych recepturach.

6. Czy można zamówić tort na podstawie własnego projektu?

Z przyjemnością wykonamy dla Państwa wymarzony tort dopasowany do klimatu uroczystości. Zachęcamy do przesyłania inspiracji w formie rysunkowej lub graficznej
Torty wykonujemy według konkretnego wzoru, projektu przedstawionego przez Państwa lub wybranego z naszej galerii na stronie www, Facebook-u lub Instagramie.
Nie wykonujemy tortów na podstawie samego opisu.

 

Ze względu na proces tworzenia i barwienia w 100% ręczny mogą wystąpić różnice gabarytowe, kolorystyczne i kompozycyjne.

7. Czy możliwy jest dowóz na miejsce uroczystości?

Wszystkie nasze zamówienia transportujemy w warunkach chłodniczych własnymi autami, na terenie całej Polski.

 

W granicach Warszawy oraz na terenie Konstancina Jeziorny i Piaseczna zamówienia powyżej 200 zł dostarczamy bezpłatnie w warunkach chłodniczych.

 

W pozostałych przypadkach przedstawiamy Państwu indywidualną wycenę.

8. Czy można odebrać zamówienie osobiście?

Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Wszystkie słodkości wykonujemy na zamówienie dbając tym samym o ich wyjątkową świeżość.
Zamówienia dostarczamy do Państwa osobiście w warunkach chłodniczych.

9. Jakie są dostępne formy płatności? Czy wystawiają Państwo faktury VAT?

Możliwości płatnicze są dwie: gotówką przy odbiorze oraz przelewem maksymalnie 2 dni przed odbiorem zamówienia.
W przypadku płatności gotówkowej prosimy o przygotowanie równej kwoty do zapłaty, w przypadku płatności przelewem podajemy nr. konta wraz z tytułem wpłaty.
Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.