Częste Pytania

1. Jak wcześnie należy złożyć zamówienie, czy można dokonać rezerwacji?

Wszystkie nasze słodkości warto zamawiać jak tylko ustalicie Państwo termin uroczystości.
Im wcześniej tym lepiej ze względu na czas niezbędny dla stworzenia wyjątkowej dekoracji i ustalenia szczegółów tak aby każdy nasz Klient był w pełni zadowolony. Proponujemy również rezerwację terminu, jest to usługa bezpłatna i daje gwarancję wykonania zamówienia na najwyższym poziomie.

Zazwyczaj 100% gwarancja przyjęcia zamówienia to termin jego złożenia minimum 7dni przed uroczystością (wyjątkiem są torty ślubne). Mimo najszczerszych chęci termin ten w okresach wytężonej pracy (święta, komunie, sezon ślubny) może okazać się zbyt krótki.

2. Jakie są ceny tortów?

Ceny tortów przedstawiają się następująco: podstawa 26zł za porcję/na osobę + koszt dekoracji wyceniany indywidualnie.
Przybliżona waga porcji to 120gram (bez dekoracji).

3. Czy udzielacie Państwo rabatów?

Wszyscy nasi stali Klienci otrzymują korzystne rabaty przy każdym zamówieniu tortowym nawet do 15%. Na torty ślubne powyżej 100 porcji udzielamy 5% rabatu. Powyżej 150 porcji 7% rabatu. W przypadku złożenia zamówienia na tort ślubny min.3 miesiące przed uroczystością zapewniamy dodatkowe 7% – obowiązuje przy tortach powyżej 50porcji.

4. Jak można złożyć zamówienie?

Zdecydowanie najlepiej drogą mailową poprzez użycie formularza zamówieniowego. Taka forma daje pewność przekazania wszystkich niezbędnych informacji.

5. Jakie smaki tortów są możliwe do wyboru?

Możesz zamówić wybrany tort w jednym z 12 wyjątkowych smaków.
Używamy jedynie najwyższej jakości, wyselekcjonowanych składników, bazujemy na tradycyjnych, naturalnych recepturach.

6. Czy można zamówić tort na podstawie własnego projektu?

Z przyjemnością wykonamy dla Państwa wymarzony tort dopasowany do klimatu uroczystości. Zachęcamy do przesyłania inspiracji w formie rysunkowej lub graficznej.
Torty wykonujemy według konkretnego wzoru, projektu przedstawionego przez Państwa lub wybranego z naszej galerii na stronie www, Facebook-u lub Instagramie.
Nie wykonujemy tortów na podstawie samego opisu.

 

Ze względu na proces tworzenia i barwienia w 100% ręczny mogą wystąpić różnice gabarytowe, kolorystyczne i kompozycyjne.

7. Czy możliwy jest dowóz na miejsce uroczystości?

Wszystkie nasze zamówienia transportujemy w warunkach chłodniczych własnymi autami, na terenie całej Polski.

 

W granicach Warszawy oraz na terenie Konstancina Jeziorny, Piaseczna, Góry Kalwarii i Otwocka zamówienia powyżej 400 zł dostarczamy bezpłatnie w warunkach chłodniczych.

 

W pozostałych przypadkach przedstawiamy Państwu indywidualną wycenę.

8. Czy można odebrać zamówienie osobiście?

Nie posiadamy sprzedaży stacjonarnej. Wszystkie słodkości wykonujemy na zamówienie dbając tym samym o ich wyjątkową świeżość.
Zamówienia dostarczamy do Państwa osobiście w warunkach chłodniczych.

9. Czy można wypróbować smaki tortów?

Istnieje możliwość przygotowania płatnych próbek w postaci ciastek tortowych w wybranych smakach przy tortach przekraczających 80 porcji.

 

Pod dowolnie podany adres (Warszawa, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Otwock) istnieje możliwość zamówienia ciastek tortowych w wybranych smakach tortów: koszt 1szt to 35zł. Zapytaj o możliwy termin degustacji.

 

 

Jeszcze jedna ważna informacja którą zawsze staramy się przekazać Klientowi: ciastko tortowe daje pewnego rodzaju pogląd na całość ale nie odzwierciedla do końca smaku tortu finalnego (np. pokrytego kremem/lukrem).

 

Używamy jedynie najwyższej jakości, wyselekcjonowanych składników, bazujemy na tradycyjnych, naturalnych recepturach.

10. Jakie są dostępne formy płatności? Czy wystawiają Państwo faktury VAT?

Możliwości płatnicze są dwie: gotówką przy odbiorze oraz przelewem maksymalnie 2 dni przed odbiorem zamówienia.
W przypadku płatności gotówkowej prosimy o przygotowanie równej kwoty do zapłaty, w przypadku płatności przelewem podajemy nr. konta wraz z tytułem wpłaty.

Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.