Kontakt

Słodko w Ustach

Warszawska Pracownia Słodyczy Niezwykłych

+48 660-460-777

Jeśli nie odbieramy – wszystkie ręce obecne są przy waszych realizacjach 🙂
Prosimy o kontakt e-mailowy – na pewno odpiszemy.

pn-pt: 10-18, sob: 12-15

Przygotowaliśmy odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami – wyjaśnimy wszelkie kwestie.

Wszystkie zamówienia dostarczamy do Państwa osobiście.

Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej w naszej siedzibie – wszelkie szczegóły i zamówienia realizujemy drogą elektroniczną.

Dane rejestracyjne firmy:

Sugar Architects Eliza Szarapka-Turska
02-968 Warszawa; ul. Przyczółkowa 42
NIP 521-346-37-78, REGON 146042241

Napisz do nas przez formularz kontaktowyWymagana zgodaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją procesu zapytania ofertowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Sugar Architects Eliza Szarapka-Turska z siedzibą przy ul. Przyczółkowa 42, 02-968 Warszawa. (wymagane)

Zapisz się na newsletter. Zapis oznacza zgodnę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją procesu wysyłki newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Sugar Architects Eliza Szarapka-Turska z siedzibą przy ul. Przyczółkowa 42, 02-968 Warszawa. (opcjonalnie)

E-mail zostanie wysłany również na twój adres poczty elektronicznej. Jeśli nie otrzymasz go – wiadomość nie dotarła również do nas. Prosimy w takim przypadku skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.