Zamów inne Słodycze

Zamów inne Słodycze przez formularz onlineWymagana zgodaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją procesu zapytania ofertowego (zamówienia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Sugar Architects Eliza Szarapka-Turska z siedzibą przy ul. Przyczółkowa 42, 02-968 Warszawa. (wymagane)

Zapisz się na newsletter. Zapis oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją procesu wysyłki newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Sugar Architects Eliza Szarapka-Turska z siedzibą przy ul. Przyczółkowa 42, 02-968 Warszawa. (opcjonalnie)

E-mail zostanie wysłany również na twój adres poczty elektronicznej. Jeśli nie otrzymasz go – wiadomość nie dotarła również do nas. Prosimy w takim przypadku skontaktować się ze nami telefonicznie lub mailowo (możesz też pobrać formularz w pliku tekstowym i odesłać do nas na pracownia@slodkowustach.pl)

Pobierz formularz jako plik i odeślij z odpowiedziami

Możesz pobrać formularz w formacie .odt, który otworzysz w Open Office lub MicroSoft Word, i tam odpowiedz na pytania i prześlij do nas na pracownia@slodkowustach.pl

Masz pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z nami:

+48 660-460-777

pn-pt: 10-18, sob: 12-15