O Nas

Słodko w Ustach Warszawa Piaseczno Konstancin Jeziorna

Jesteśmy Słodko w Ustach

warszawska pracownia słodyczy niezwykłych

…niezwykłych od 2007 roku!

Choć tak naprawdę nasza pasja wywodzi się z czasów dzieciństwa, zapachów świątecznych słodyczy, urodzinowych tortów, wspólnych rodzinnych wypieków i niegasnącej chęci przywrócenia tego do życia w zupełnie nowej, odkrywczej i oryginalnej odsłonie.

Bo słodycze to coś, co poznajemy jako dzieci i wybieramy jako dorośli. W każdym wzbudzają dobre wspomnienia, smaki z dzieciństwa, atmosferę rodzinnych spotkań. My oddajemy to przez nasze torty, ciasta, ciasteczka i wszelkie słodycze, które wychodzą spod naszej ręki.

Prestiż? Pewnie, ale i tak najważniejsze są słodycze, które dzisiaj zrobimy

Mamy przyjemność być jedną z nielicznych w Europie Środkowej pracownią słodyczy wpisaną na światową listę World of Talent prestiżowego magazynu Wedding Cakes.

Co wyróżnia nas i naszą ofertę słodyczy

KOMFORTOWA DOSTAWA

dowozimy torty osobiście

Wszystkie nasze zamówienia transportujemy w warunkach chłodniczych własnymi autami, na terenie całej Polski (wycena indywidualna). W granicach Warszawy oraz na terenie Konstancina Jeziorny, Piaseczna, Góry Kalwarii i Otwocka zamówienia powyżej 400 zł dostarczamy bezpłatnie w warunkach chłodniczych.

SMAKI

zamów i wybierz idealny smak

Możesz zamówić wybrany tort w jednym z 12 wyjątkowych smaków. Używamy jedynie najwyższej jakości, wyselekcjonowanych składników, bazujemy na tradycyjnych, naturalnych recepturach.

ŁATWE ZAMAWIANIE

mamy prosty i wygodny formularz

Jeśli chcesz złożyć zamówienie to nie musisz się głowić – mamy do tego bardzo prosty formularz.

WYGODNE PŁATNOŚCI

gotówka, przelew a może zaliczkowo?

Za zamówienie możesz zapłacić: gotówką przy odbiorze lub przelewem maksymalnie 2 dni przed odbiorem zamówienia. W przypadku wyboru gotówki prosimy o przygotowanie równej kwoty do zapłaty, w przypadku płatności przelewem podajemy nr.konta wraz z tytułem wpłaty. Możesz nas poprosić o fakturę VAT. W przypadku tortów ślubnych pobieramy kaucję zwrotną za stelaż ukryty służący do budowy tortu.

SYSTEM RABATOWY

dla stałych Klientów

Wszyscy nasi stali Klienci otrzymują korzystne rabaty przy każdym zamówieniu tortowym nawet do 15%. Na torty ślubne powyżej 100 porcji udzielamy 5% rabatu. Powyżej 150 porcji 7% rabatu. W przypadku złożenia zamówienia na tort ślubny min.3 miesiące przed uroczystością zapewniamy dodatkowe 7% rabatu.

REZERWACJA TERMINU

zamów tort odpowiednio wcześniej

Rezerwacja terminu uroczystości nic nie kosztuje, nie czekaj do ostatniej chwili. Jeśli planujesz uroczystość zarezerwuj u nas termin – dzięki temu masz gwarancję wykonania przez nas realizacji i ustalenia w późniejszym czasie szczegółów zamówienia.

WIELKOŚĆ I CENY

wszystko jasno przedstawione

Ceny tortów przedstawiają się następująco: podstawa to 26zł za porcję/na osobę + koszt dekoracji wyceniany indywidualnie. Pozostałe słodycze podejrzyj w cenniku lub napisz do nas.